Forbo Novilon

Podlahová krytina Novilon® z měkčeného vinylu se skvěle hodí do každé domácnosti. A to díky široké paletě grafických kolekcí a vzorů. Množství barevných kombinací umožňuje plně se trefit do vkusu zákazníka a podtrhnout vzhled celého interiéru. Inspirativní hravost designových podlah potěší každého – a návštěvy vám ji budou závidět.

Povrchová vrstva Diamond Seal zaručuje dlouhodobou životnost. Bezpečnost podlahy je zajištěna i při vyšší vlhkosti díky protiskluzovém postřiku Aquagrip. Podlahy z PVC skvěle reprezentují značku Novilon po celém světě.

Novilon® je podlahovina, která kombinuje nejvyšší vlastnosti s inspirujícím designem v široké paletě kolekcí, vzorů a barev. Novilon® je navržen tak, aby přinesl požadovanou atmosféru pro váš domov. Novilon® značka měkčeného vinylu s trvalou kvalitou, která nenabízí pouze nejširší výběr vzorů a designů, ale přínáší také přidanou hodnotu ve formě vrstvy Diamond Seal a funkce Aquagrip. Žádný jiný produkt nemůže nabídnout stejnou kombinaci technické kvality a možnosti výběru, jež umožňuje zákazníkům na celém světě přinést požadovanou atmosféru do jakékoliv místnosti v jejich domovech.  

Novilon Nova - celková tl. 3,2 mm; tl. nášlapné vrsty 0,35 mm; oblast použití 23, 32

Novilon Viva - celková tl. 2,4 mm; tl. nášlapné vrsty 0,25 mm; oblast použití 23, 31

Novilon Prima - celková tl. 2,0 mm; tl. nášlapné vrsty 0,2 mm; oblast použití 22

Novilon Structura - celková tl.2,2 mm; tl. nášlapné vrsty 0,5 mm; oblast použití 23, 33

Novilon Flotex - omyvatelná textilní podlahová krytina; celková tl. 4,3 mm, oblast použití 33

POŽADAVEK NA DODÁNÍ OBJEDNÁVKY VÍCE ŘEZU V JEDNÉ ŠARŽI PROSÍM UVEĎTE DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVKOVÉM FORMULÁŘI. V jedné šarži je možné dodat pouze řezy stejné šířky.
Toto oddělení je prázdné.

Aktuality

4.7. ZAVŘENO


Dovolujeme si Vás informovat, že 4.7.2022 bude zavřeno. Přijaté objednávky budou opět zpracovávány 7.7.2022.  Vzorková prodejna v Přerově bude 4.7.2022 uzavřena.


28. 6. 2022

Dřevěná podlaha s nádechem elegance za bezkonkurenční cenu


Dřevěná podlaha s nádechem elegance za bezkonkurenční cenu

Třívrstvá dřevěná podlaha se zlatavým nádechem. Dostupná v provedení 3-lamela / parketa a 1-lamela / prkno Limitovaná nabídka.


23. 5. 2022

RIGIDNÍ vinylové dílce


RIGIDNÍ vinylové dílce

Díky svému složení, kde je jednou ze složek minerál / kámen, je podlaha velmi odolná a stabilní. Řadí se mezi rigidové. Lamely již z výroby opatřeny integrovanou podložkou. 


23. 5. 2022

Vinylové podlahy WINEO 400


Vinylové podlahy WINEO 400

Kolekce vinylových podlah WINEO 400 lepená Vás osloví trendovými dekory s věrnou kresbou dřevěných prken. Podlaha se velmi snadno čistí a udržuje, díky odolné povrchové struktuře a PU úpravě. Nyní v akci s LIŠTOU ZDARMA.

 


28. 4. 2022

BONA MOP SPRAY + 4l NÁPLŇ a ČISTIČ 650ml


BONA MOP SPRAY + 4l NÁPLŇ a ČISTIČ 650ml

K nákupu Bona Mop Spray nyní získáte NÁPLŇ 4l a ČISTIČ 650ml spray za zvýhodněnou cenu. Akce platí do vyprodání zásob.


28. 4. 2022

E-mailový zpravodaj

Přihlašte se k odběru emailového zpravodaje a nezmeškejte žádnou akci, slevu ani novinku


Kontakt

Objednávky a konzultace

info Zavinac kvalitnepodlahy Tecka cz
 
+420608860264

Dotazy

captcha imagePři registraci sleva na celý nákup až 25%