Dopravné zdarma nad 10.000,- Kč

Při nákupu zboží nad celkovou částkou 10.000,- Kč včetně DPH Vám nebude účtováno dopravné. Platí pro dodání zboží na území České republiky. Netýká se interiérových dveří / obložkových zárubní / nivelačních hmot.

Při nákupu zboží do celkové částky 9.999,- Kč včetně DPH je účtována jednotná cena dopravného ve výši 349,- Kč. Cena je pevná a neměnná pro všechny hmotnostní a rozměrové zásilky. K navýšení ceny dopravného v našem obchodě nedojde. Platí pro dodání zboží na území České Republiky. Netýká se interiérových dveří / obložkových zárubní / nivelačních hmot.

Při nákupu zboží a dovozu na území Slovenské Republiky je cena dopravného účtována dle ceníku TOPTRANS. Cena dobírky je 400,-Kč vč.21% DPH.

Cena dopravného interiérových dveří a obložkových zárubní Vám bude sdělena našimi pracovníky po upřesnění množství a místa doručení. Pro informaci ceny dopravného nás prosím kontaktujte emailem info@kvalitnepodlahy.cz
 
Cena dopravného nivelačních hmot bude kalkulována dle hmotnosti a vzdálenosti. Pro informaci ceny dopravného nás prosím kontaktujte emailem info@kvalitnepodlahy.cz
 

Aktuality

Dřevěná podlaha s nádechem elegance za bezkonkurenční cenu


Dřevěná podlaha s nádechem elegance za bezkonkurenční cenu

Třívrstvá dřevěná podlaha se zlatavým nádechem. Dostupná v provedení 3-lamela / parketa a 1-lamela / prkno Limitovaná nabídka.


29. 9. 2022

RIGIDNÍ vinylové dílce


RIGIDNÍ vinylové dílce

Díky svému složení, kde je jednou ze složek minerál / kámen, je podlaha velmi odolná a stabilní. Řadí se mezi rigidní. Lamely již z výroby opatřeny integrovanou podložkou. 


15. 9. 2022

Vinylové podlahy WINEO 400


Vinylové podlahy WINEO 400

Kolekce vinylových podlah WINEO 400 lepená Vás osloví trendovými dekory s věrnou kresbou dřevěných prken. Podlaha se velmi snadno čistí a udržuje, díky odolné povrchové struktuře a PU úpravě. Nyní v akci s LIŠTOU ZDARMA.

 


31. 8. 2022

E-mailový zpravodaj

Přihlašte se k odběru emailového zpravodaje a nezmeškejte žádnou akci, slevu ani novinku


Kontakt

Objednávky a konzultace

info Zavinac kvalitnepodlahy Tecka cz
 
+420608860264

Dotazy

captcha imagePři registraci sleva na celý nákup až 25%