MONTÁŽNÍ PRÁCE

Podlahové studio PODLAHY a INTERIÉRY působí na českém trhu od roku 1995. Poskytujeme kompletní servis - poradenství, zaměření, dodávku materiálu, pokládku podlah a montáž interiérových dveří včetně dokončovacích prací.

Podlahářské práce provádíme od přípravy stávajícího povrchu po položení podlahové krytiny, montáž soklových, přechodových a ukončovacích profilů, čistících zón. Podlahářské služby poskytujeme především v regionech Přerov , Prostějov , Olomouc , Kroměříž, Zlín, Hranice , Vyškov, Brno, Mohelnice , Šumperk, Nový Jičín, Ostrava, Vsetín.

Instalujeme interiérové dveře včetně obložkových zárubní.
Používáme profesionální nářadí. Montujeme ověřené kvalitní produkty prověřených výrobců. 
Zpracování cenové nabídky na kompletní montážní práce poskytujeme zdarma. 
Pro zpracování cenové kalkulace prosím pošlete poptávkový email na adresu info@kvalitnepodlahy.cz nebo hranice@kvalitnepodlahy.cz
 
Těšíme se na spolupráci.
 
  
    
    
  
  Toto oddělení je prázdné.

Aktuality

Dřevěná podlaha pro útulné bydlení


Dřevěná podlaha pro útulné bydlení

Pestrá, živá, okouzlující. Tak jako příroda sama. Dřevěná podlaha Dub Calvados bude tou pravou volbou pro váš dům. Přírodní olejová povrchová úprava proniká do pórů dřeva, impregnuje jej proti vlhkosti a zvýrazňuje přirozené vlastnosti dřeva.


1. 5. 2024

Vinyl se zámkem v přírodním odstínu


Vinyl se zámkem v přírodním odstínu

Dokonalý design imitující přírodní materiály. Zámkový spoj pro snadnou pokládku. Vinylová podlaha v dekoru Habr masiv. Teplý, zemitý tón zútulní Váš domov.


24. 4. 2024

Barlinek Dub Grand Canyon klasický stromeček


Barlinek Dub Grand Canyon klasický stromeček

Klasický stromeček je přesně pro Vás, kteří si ceníte tradice a zároveň se zaměřujete na aktuální trendy. Přírodní podlaha uspořádaná v tomto nadčasovém vzoru efektivně oživuje moderní interiér a stává se jeho harmonickým doplňkem.


17. 4. 2024

Vinyl Rigid Click


Vinyl Rigid Click

Vybrané dekory za sníženou cenu. Díky svému složení, kde je jednou ze složek minerál / kámen, je podlaha odolná a stabilní. Řadí se mezi rigidní. Lamely již z výroby opatřeny integrovanou podložkou. 


10. 4. 2024

E-mailový zpravodaj

Přihlašte se k odběru emailového zpravodaje a nezmeškejte žádnou akci, slevu ani novinku


Kontakt

 
608 860 264

 
727 946 136

Dotazy

captcha imagePři registraci sleva na celý nákup až 25%