Interiérové dveře

____________________________________________________________________________________________________________

 

PORTA již 23 let využívá nejnovější technologie a trendy. Specialisti z oddělení Inovace a R&D sledují novinky světového designu a přizpůsobují je Vašim potřebám.

PORTA investuje do moderní a zautomatizované technologie výroby, aby mohla na trh dodávat dveře s nejvyšší kvalitou. Na každém kroku projektu výrobků, pracují vysoce kvalifikovaní specialisté a architekti. Vlastní strojový park, dodaný od německých a italských výrobců, a na kterém je patrná nejnovější generace zařízení na výrobu dveří a zárubní. Neustále investuje do moderních výrobních prostor a pro výrobu používá produkty a příslušenství nejvyšší jakosti. Všechno směřuje k tomu, aby dveře PORTA mohli zdobit Váš domov po mnoho let.

Bohatá nabídka dveří Porta umožní vybrat výrobek podle potřeb a vkusu zákazníka. Nabídka zahrnuje interiérové dveře se syntetickým povrchem i povrchových dýhách. Vybírat můžete z aktuálního KATALOGU Porta.

 

AKČNÍ NABÍDKA - SLEVA 20%

INTERIÉROVÉ DVEŘE PORTA

V KOMPLETU S OBLOŽKOVOU ZÁRUBNÍ

Nabídka platná pro objednávky v hodnotě 20.000,- Kč a vyšší

Platnost nabídky 15.9.2021  - 31.10.2021

Nevztahuje se na atypy. 

Sleva bude poskytnuta z běžných doporučených cen.

.

AKČNÍ NABÍDKA - SLEVA 20%

INTERIÉROVÉ DVEŘE MODELOVÝCH ŘAD

 VERTE PREMIUM skupina A, B, C a D a VERTE HOME skupina G

zakoupených včetně obložkové zárubně ve vybraných dekorech

Sleva bude poskytnuta na objednávky v celkové hodnotě 15.000,- Kč a vyšší.

Platnost nabídky 15.9.2021  - 31.10.2021

Nevztahuje se na atypy. Obložková zárubeň standard.

Sleva bude poskytnuta z běžných doporučených cen.

Povrchy: PREMIUM - Portasynchro 3D, Portaperfect 3D, Premium

HOME G - Portasynchro 3D, Portadecor

 

Pro zpracování cenové nabídky prosím pošlete poptávkový email na adresu info@kvalitnepodlahy.cz.

 

     

 

 

____________________________________________________________________________________________________________

Vasco je dynamicky se rozvíjející producent dveří a zárubní. Sortiment je založen na dvacetiletých zkušenostech v oblasti interiérových dveří. Soustavné investice do nových technologií umožňují zvyšovat kvalitu a přesnost výrobků. Kvalita výrobků je na prvním místě. Moto společnosti: "Slibujeme jen to, co můžeme vyrobit na 100% a následně vyrábíme lépe, než jsme slíbili."

Inovativní provedení dveří VASCO se opírá o rámovou konstrukci , která poskytuje vysokou odolnost vůči poškození. Jedinečný vzhled, dekor i strukturu. Rámová konstrukce poskytuje lepší stabilitu křídla a je odolná vůči kroucení a ohýbání. Zároveň významně zlepšuje vizuální efekt.

Interiérové dveře značky Vasco Doors patří dlouhodobě k velmi žádaným. Modely, které jsou potaženy odolnou folií, disponují zaoblenými hranami. Jejich dílce jsou potaženy jedním tahem díky kterému nevznikají žádné lepené spoje. Kostru dveří tvoří pevný rám a všechny prosklené dveře jsou vyplněny tvrzeným sklem. Díky skvělému poměru ceny a kvality jsou interiérové dveře Vasco Doors velice oblíbené a dotváří perfektní vzhled Vašeho domova.

 

____________________________________________________________________________________________________________

INVADO je jedním z nejpružněji se rozvíjejících výrobců dveří. Svou pozici na trhu si buduje díky více než dvacetiletým zkušenostem a neustálým investicím do technoligií, zaměstnanců a zdokonalování kvality. Základ nabídky INVADO tvoří výroba dveřních křídel a zárubní, proto bylo průlomem v činnosti firmy zavedení novátorské technologie výroby fóliovaných dveřních křídel. V současnosti se INVADO díky inovačnímu způsobu výroby dveří nachází ve skupině technologicky nejvyspělejších firem v Evropě. Charakteristickou vlastností této technlogie je fóliování povrchu bez spojení na hranách polodrážky. Díky tomu hrana nejenže vypadá esteticky, ale je také odolnější proti poškození. V podstatě není možné odření nebo odtažení boční fólie, protože spojení fólie je umístěno ve vnitřní hraně polodrážky - okem neviditelné.

        KATOLOG VČETNĚ CENÍKU

 

____________________________________________________________________________________________________________

Vnitřní dveře jsou součástí vybavení každého domu. Proto pohled na dveře optikou jejich užitných a funkčních vlastností již dávno nestačí. Dnes je to důležitý prvek interiérové architektury, který zdůrazňuje rysy dokonale zařízeného domu, a proto vytváříme moderní řešení, zavádíme atraktivní designy, dbáme na kvalitu zpracování a umožňujeme Vám vychutnat si výběr dveří Erkado. Záleží nám na rozvoji všech důležitých oblastí činnosti potřebných k vytvoření výrobku, který splní Vaše očekávání. Tohoto cíle dosahujeme investicemi do technologicky vyspělých výrobních linek, školením zaměstnanců a systematickou analýzou potřeb spotřebitelů. Dynamický vývoj by nebyl možný bez aktivity účastníků prodejní sítě. Děkujeme Vám za podnětné návrhy a projevy sympatií.

  KATALOG VČETNĚ CENÍKU

 
____________________________________________________________________________________________________________

 

Nabízíme Vám interiérové dveře výrobce SEPOS.

SEPOS spol. s r.o. je neustále se rozvíjející firma s více než 25 letou tradicí, která patří v České republice mezi přední prodejce a dodavatele interiérových dveří, vchodových dveří, zárubní a kování.
 
Od roku 2008 je SEPOS také výrobcem zárubní. I v tomto oboru se okamžitě zařadil mezi špičku ČR. Měsíčně vyprodukuje ve všech evropských normách více než 9 tisíc zárubní.

 

INTERIÉROVÉ DVEŘE a ZÁRUBNĚ

Rádi Vám zpracujeme  INDIVIDUÁLNÍ CENOVOU NABÍDKU  tak, aby pro Vás byla zajímavá.

Zašlete nám email se specifikací Vaší poptávky či sestavu zpracovanou na webových stránkách výrobce přes konfigurátor dveří.

Email pro zpracování cenové nabídky: info@kvalitnepodlahy.cz.

     

 

 

 
Toto oddělení je prázdné.

Aktuality

Dřevěná podlaha s nádechem elegance za bezkonkurenční cenu


Dřevěná podlaha s nádechem elegance za bezkonkurenční cenu

Třívrstvá dřevěná podlaha ve zlatavém podbarvení. 3-lamela v exkluzivní délce 1092mm. Limitovaná nabídka.


4. 2. 2021

RIGIDNÍ vinylové dílce


RIGIDNÍ vinylové dílce

Extrémně odolná a stabilní podlaha. Nosná deska s přidaným minerálem/kamenem. Lamely již z výroby opatřeny integrovanou podložkou. 


4. 2. 2021

BONA MOP SPRAY + 4l NÁPLŇ a ČISTIČ 650ml


BONA MOP SPRAY + 4l NÁPLŇ a ČISTIČ 650ml

K nákupu Bona Mop Spray nyní získáte NÁPLŇ 4l a ČISTIČ 650ml spray za zvýhodněnou cenu. Akce platí do vyprodání zásob.


5. 1. 2021

LEPIDLO a LIŠTA ZA 1Kč


LEPIDLO a LIŠTA ZA 1Kč

Akční nabídka na oblíbené vinylové podlahy DIVINO Floor Forever. Získejte lištu a lepidlo za 1Kč.


4. 1. 2021

Vinylové podlahy WINEO 400


Vinylové podlahy WINEO 400

Kolekce vinylových podlah WINEO 400 Vás ohromí trendovými dekory s věrnou kresbou dřevěných prken. Velmi snadno se čistí a udržuje, díky odolné povrchové struktuře a PU povrchu. Nyní v akci s LIŠTOU ZDARMA.

 


7. 12. 2020

E-mailový zpravodaj

Přihlašte se k odběru emailového zpravodaje a nezmeškejte žádnou akci, slevu ani novinku


Kontakt

Objednávky a konzultace

info Zavinac kvalitnepodlahy Tecka cz
 
+420608860264

Dotazy

captcha imagePři registraci sleva na celý nákup až 25%