Barlinek

Společnost Barlinek je předním výrobcem vrstvených dřevěných podlah na světě s výrobním potenciálem přes 14 milionů m2 ročně. Nejdůležitějším nabízeným produktem je deska Barlinek - vrstvená podlaha z ušlechtilých druhů domácích dřevin.

Barlinek klade velký důraz na to, aby používané technologie a  hotové výrobky společnosti byly ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Díky neustálé modernizaci závodu a investicím do moderních technologií je jedním z nejčistších podniků v tomto odvětví v Polsku. Činnost společnosti Barlinek ukazuje, že ochrana životního prostředí může být pro firmy nejen povinností uloženou zákony jednotlivých zemí, ale také důležitým prvkem dlouhodobé strategie rozvoje.
 
 
                


Aktuality

Dřevěná podlaha pro útulné bydlení


Dřevěná podlaha pro útulné bydlení

Pestrá, živá, okouzlující. Tak jako příroda sama. Dřevěná podlaha Dub Calvados bude tou pravou volbou pro váš dům. Přírodní olejová povrchová úprava proniká do pórů dřeva, impregnuje jej proti vlhkosti a zvýrazňuje přirozené vlastnosti dřeva.


1. 5. 2024

Vinyl se zámkem v přírodním odstínu


Vinyl se zámkem v přírodním odstínu

Dokonalý design imitující přírodní materiály. Zámkový spoj pro snadnou pokládku. Vinylová podlaha v dekoru Habr masiv. Teplý, zemitý tón zútulní Váš domov.


24. 4. 2024

Barlinek Dub Grand Canyon klasický stromeček


Barlinek Dub Grand Canyon klasický stromeček

Klasický stromeček je přesně pro Vás, kteří si ceníte tradice a zároveň se zaměřujete na aktuální trendy. Přírodní podlaha uspořádaná v tomto nadčasovém vzoru efektivně oživuje moderní interiér a stává se jeho harmonickým doplňkem.


17. 4. 2024

Vinyl Rigid Click


Vinyl Rigid Click

Vybrané dekory za sníženou cenu. Díky svému složení, kde je jednou ze složek minerál / kámen, je podlaha odolná a stabilní. Řadí se mezi rigidní. Lamely již z výroby opatřeny integrovanou podložkou. 


10. 4. 2024

E-mailový zpravodaj

Přihlašte se k odběru emailového zpravodaje a nezmeškejte žádnou akci, slevu ani novinku


Kontakt

 
608 860 264

 
727 946 136

Dotazy

captcha imagePři registraci sleva na celý nákup až 25%